Aplikuj o konto sprzedawcy

Ponieważ sprzedawcy sprzedają produkty w naszym marketplace, my (ebielizna.pl) musimy żądać pewnych informacji na ich temat. Na przykład nazwa firmy i opis dostawcy są pokazywane klientom i służą do odróżniania dostawców od siebie nawzajem; adres jest używany do obliczania stawki za dostawę.

Prosimy jednak o podanie niektórych danych osobowych, takich jak imię / nazwisko i adres email. Są one niezbędne do utworzenia konta administratora dostawcy w naszym systemie. Sprzedawcy współpracują z marketplace poprzez takie konta. Adresy email są niezbędne, ponieważ odróżniają administratorów od siebie nawzajem. Logujesz się w sklepie, podając adres email podany tutaj. Nazwy są niezbędne, ponieważ jeden sprzedawca może mieć wielu administratorów - łatwiej jest w ten sposób kontrolować odpowiedzialność.

Wysyłamy również emaile związane z kontem (takie jak powiadomienia o statusie zamówienia, e-maile z resetowaniem hasła i inne), aby podany adres email. Z tego powodu musimy przechowywać Twój adres email, gdy pozostajesz naszym klientem. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz już pracować z naszym marketplace i chcesz usunąć dane osobowe z naszej bazy danych (lub chcesz uzyskać wszystkie dane osobowe powiązane z Twoim kontem), wyślij email na adres info@ebielizna.pl.

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe zostały wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, masz prawo złożyć skargę do organu nadzorczego. Jesteśmy zobowiązani na mocy ogólnego rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych, aby poinformować Cię o tym prawie; w rzeczywistości nie zamierzamy niewłaściwie wykorzystywać twoich danych.