Zwroty i wymiany

1Starannie spakuj w jedną przesyłkę produkty, które chcesz zwrócić. Możesz zarejestrować zwrot logując się do swojego konta w sklepie.
2Wypełnij formularz zwrotu. Możesz pobrać go tutaj (nieobowiązkowe).
3Odeślij do nas przesyłkę na adres podany poniżej (sklep ebielizna.pl nie oferuje darmowych zwrotów). Jeżeli zamówienie zostało dostarczone przez kilku sprzedających wszystkie zamawiane produkty zwracasz do nas.
4Po otrzymaniu przesyłki zarejestrujemy Twój zwrot. Zwrot wpłat dokonają poszczególni sprzedający. Możesz otrzymać kilka przelewów.

Adres do zwrotów

Adres zwrotny

ebielizna.pl

ul. Nowy Rynek 519A/13

62-064 Plewiska

Formularz zwrotu można pobrać tutaj

Wypełnienie nie jest obowiązkowe, ale ułatwi nam dokonanie zwrotu

Jak dokonać wymiany?

Nie dokonujemy wymian produktów. W przypadku chęci zakupu innego rozmiaru/modelu prosimy o złożenie nowego zamówienia, a dokonany wcześniej zakup prosimy zwrócić.


Dajemy Ci prawo do zwrotu bez podania przyczyny zakupionych produktów w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie pobieramy żadnej prowizji za zwrot pieniędzy. Zwracamy pełną wartość odsyłanych produktów wraz z kosztami przesyłki, które były doliczone do zamówienia (dotyczy zwrotu całości zamówienia). Pieniądze wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.